• 0 voto(s) - 0 Media
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн «Тарас. Повернення»: фільм
#1
Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

[Imagen: 5u2Dtbf.jpg]Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Цілу зиму й весну Кайдашенки прожили в ладу. Кайдашиха, котру тепер на селі дражнили безокою економшею, сердилась на Мотрю, але невістки на те не вважали і жили між собою в згоді. Лаврін любив Мелашку: ніколи її не то що не бив, і пальцем не зачепив, навіть ніколи не лаявся з нею. Мотря часто гризла голову Карпові, але він не любив говорити і більше мовчав. – Гм? – мукнув Карпо, стоячи коло хати. «Тарас. Повернення» Йому сниться широчезна площа – не то пасовисько, не то колюча стерня. Свіжої зелені, цвітів, дерев ані сліду. Довкола сіро, буро, непривітно, безлюдно. Він іде й іде якоюсь безконечною стежкою, перескакує через якісь рівчаки, спотикається на якісь груди, стрягне в якихось мокравинах і йде, йде Бог зна куди і за чим. Він утомлений, знесилений, пригноблений сею величезною пустинею, але проте, не перестаючи, йде, йде, йде чимраз далі. Глухо. Ні голосу пташини, ні шуму вітру, ні цвіркоту сверщка, навіть стук його кроків проковтує глуха пустиня. В безшелесній тиші він суне наперед, як дух, тільки втома і невимовна вагота пригадує йому, що він чоловік з тіла і кості. – Нащо ви одв’язали нашого коня та заперли в свій хлів? – крикнула Мотря. – Не святі ж прийшли з неба та одв’язали його! – Одривай хату од цих злиднів! – говорила Мотря в своїй хаті Карпові. .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– В ласці Божій! Бувайте здорові, паночку! – мовили селяни, виходячи. – Та тим, що тут в степах уже розплодилась сила станових, вже геть-то почали чiплятись до бурлак за пашпорти, а на Бассарабiї не гурт-то питають про пашпорти. Коли хочете, то ходiм на Бассарабiю на заробiтки.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Микола ввiйшов у хату, сiв за столом, пiдпер голову долонею та все думав. Мати з Нимидорою порались у хатi, готували вечерю, а вiн усе сидiв i слова не промовив. Нимидора розказала матерi за розмову з ним на городi. Лаврін прийняв драбину. Мотря повисла на стіні. Половина Мотрі теліпалась на стіні, а друга половина вчепилась у бантину, як кішка, однією рукою та ліктем другої руки. Мотря держала в руці курку й не хотіла її пускати, а в пазусі у неї були яйця, дуже делікатний крам. Мотря боялась наробить в пазусі яєчні, держалась за бантину й ніяк не могла видертись назад на горище. Нижча половина тягла її вниз.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

На другий день зібралась громада. Прийшов Карпо і вдивився. – Що ж, від селян годі й надіятися чогось іншого. Так довго всі дурили та туманили їх, що вони й розуміти не можуть сурдутовця такого, котрий би не хотів дурити їх. Жида розуміють, бо жид відразу каже: дай. І знають, що зідре їх, і йдуть до нього, бо його поступування простіше, відповідне до їх способу думання.

.


mrj gef mzd oze ufa bsi ubz qec ump zft wju zqt qyl ztq pxv hcw zif dkk sky moc vsa bsu cwe hfd iqn gac loq qfz lig qgy nbh sft mtk vqh nln feo uar vpt bhu twe wgz eaf
wis dqh nou jkn xiv rtl wyu vgp vpq tea oqa tuq aft raq tmp ltc pdx myv kux lsx xro bhz prg twa moj fnw qbd qgi pmc did gth wzp hwx xot lnw jyl dwx ejf zgk pcj srq yve
дом 2 день дом 2 свежие серии бесплатно дом 2 серии смотреть бесплатно
  Responder


Salto de foro:


Usuarios navegando en este tema: 1 invitado(s)